Servis Hi-Fi

Drobný servis u nás na místě či zprostředkování opravy u mnoha odborníků se kterými spolupracujeme

Hi-Fi Bazar Brno nabízí rovněž údržbu a drobné opravy Hi-Fi techniky, repase gramofonů, reprosoustav, a stereo zesilovačů. Pokud jste doma na půdě našli starý přístroj a nevíte co s ním, přijďte se k nám poradit. Přístroje pocházející ze 70. – 90. let dnes již většinou bez drobných úprav nebudou hrát tak jako za mlada, je však možné jim vdechnout nový život, navrátit mladistvý vzhled..

Hi-Fi Bazar Brno Josefská
Takhle vypadá hromádka nablýskaných zesilovačů přichystaných na další dekádu provozu

Ulomený pant na gramofonu, prasklé plexisklo, výměna přenosky či celé přenoskové hlavy, řemínky, řemenice, to jsou věci které u nás vyřídíte většinou na počkání.

Jsme schopni Vám rovněž externě opravit například kmitací cívky reproduktorů, vyměnit závěsy membrán, které obzvláště u bassových měničů podléhají stáří, není problém nechat udělat na zašlé reprosoustavy novou dýhu..

Rovněž jsme schopni zprostředkovat veškeré opravy STARŠÍCH stereo zesilovačů, ať už se jedná o nefunkční koncový stupeň, studený spoj v korekcích, suché kondenzátory, nebo jen nečistoty v signálové cestě, v přepínačích, a podobně. 

Spolupracujeme se skutečnými mistry v oboru. U nás bude Váš komponent ve vybrané péči.

Neopravujeme AV Receivery, Tunery, Tapedecky, a kotoučové magnetofony.

 

Nefunkční Gramofony, vintage zesilovače či reprosoustavy je potřeba osobně přinést na adresu:

Hi-Fi Bazar Brno

Josefská 7 

Brno 60200

 

PROSÍM – VŽDYCKY SE NEJPRVE OHLAŠTĚ TELEFONICKY NA 739 077 478 A DOMLUVTE SI PŘEDÁNÍ – UŠETŘÍTE TÍM ČAS PŘEDEVŠÍM SOBĚ 🙂

Raději to zde znovu uvedu – Neopravujeme AV Receivery, Tunery, Tapedecky, a kotoučové magnetofony.