Gramofony

Repasovaný gramofon 70. – 90. let. Krása, elegance a spolehlivost s nádechem nostalgie

Na světě není lepší vynález na přehrávání muziky, než-li gramofon. Právem si zasloužil comeback, doba která je čím dál více digitální a uspěchaná, si přesně o něco takového říkala. Hromady – tedy gigabajty nekvalitních záznamů bez názvu pomalu zaplavily váš počítač, člověk snadno zlenivěl a nechal se uspokojit muzikou z televize, z mono repráčku od laptopu, z laciného MP3 přehrávače.. Poslední tři dekády minulého tisíciletí šla Hi-Fi technika stále nahoru, aby ztroskotala do podoby ve které jí známe dnes, bakelitové čínské šidítka, všechno co nejmenší a co nejlevnější, hlavně že to hraje.

Poslech z vinylové desky je úplně o něčem jiném, je to kultura, životní styl, sběratelství, láska, a především.. Je to kvalita, dynamika, barevnost, husí kůže, tyto pocity v člověku nevyvolá papundeklová mikrověž s USB vstupem. Analogový král, gramofon, Vám nabídne více.

My Vám nabídneme gramofony z let kdy byly tyto přístroje techniky na naprostém vrcholu, krystalem řízené středové motory, zahnuté raménka, tangenciální přístroje, hliník, dřevo, co kus to umělecké dílo. Naučíme Vás jak ke gramofonu přistupovat, jak se o něj starat, jak se starat o desky, naučíme Vás poslouchat muziku tak, abyste nebyli o nic ošizeni. V našem Hi-Fi bazaru si můžete vybrat z desítek kousků, vše si můžete vyzkoušet, dostat odbornou radu, odnést si přístroj který Vám vydrží ještě několik dekád, sběratelský kousek – kousek historie, něco, co se stane rázem středem Vašeho obýváku. Domluvte si schůzku, ozvěte se na 739 077 478 nebo nás prostě navštivte v E-Pasáži na Josefské 7, a svěřte výběr Vašeho gramce do našich rukou.

Seznam bazarových gramofonů které u nás zakoupíte je zde:

Hi-Fi Bazar Brno Josefská
Jeden z nejoblíbenějších gramofonů dnešní doby, Tesla NC450, v naprosto neuvěřitelným stavu. Tento kousek byl hned pryč, aktuální gramofony naleznete níže v textovém seznamu..
GRAMOFON DUAL CS 5000 ČERNÝ + AUDIO TECHNICA AT95E

12 490 Kč

GRAMOFON JVC L-A21 STŘÍBRNÝ

2 490 Kč

GRAMOFON MARANTZ TT-221 ZLATÝ

3 990 Kč

GRAMOFON PRO-JECT DEBUT CARBON EVO SATIN BLACK + ORTOFON 2M RED – NOVÝ

12 490 Kč

GRAMOFON PRO-JECT DEBUT III DC ČERNÝ + ORTOFON OM5E – NOVÝ

7 490 Kč

GRAMOFON PRO-JECT DEBUT III DC ESPRIT HG BLACK + ORTOFON OM10 – NOVÝ

8 990 Kč

GRAMOFON PRO-JECT E1 HIGH GLOSS BLACK + ORTOFON OM10 – NOVÝ

6 990 Kč

GRAMOFON PRO-JECT ESSENTIAL III PIANO RED PHONO + ORTOFON OM 10 – NOVÝ

7 490 Kč

GRAMOFON PRO-JECT ESSENTIAL III PIANO RED RECORDMASTER + OM 10 – NOVÝ

7 490 Kč

GRAMOFON TECHNICS SL-BD20 STŘÍBRNÝ

3 990 Kč

GRAMOFON TECHNICS SL-BD22 STŘÍBRNÝ MÍRNĚ PRASKLÉ PLEXI Z BOKU

3 290 Kč

GRAMOFON VICTROLA VPRO-2000 STŘÍBRNÝ

3 490 Kč

GRAMOFON YAMAHA P-320 STŘÍBRNÝ

3 990 Kč