Výkup

Výkup použitých Hi-Fi komponent

Někteří lidé analogovou techniku teprve objevují, jiní přechází na modernější způsoby přehrávání muziky. Někdo prostě pro svůj občasný poslech neupotřebí velkou Hi-Fi sestavu a sloupové reprosoustavy o velikosti lednice, jiného s tím pošle pryč manželka, která na věcech pouze utírá prach a odstavuje na reproboxy květináče. Někomu zůstane prostě něco z pozůstalosti, pro co nemá jiné využití než to zpeněžit.

A od toho jsme tu my, kteří děláme výkup – vracíme těmto krásným starým věcem nový život, a hledáme jim nového majitele.

Máte li doma přebytečný gramofon, zesilovač, reprosoustavy, CD player, tapedeck, tuner, ekvalizer, a všechno ostatní možné i nemožné pro poslech muziky, obraťe se na nás. Výkup jsme schopni zrealizovat na místě za hotové peníze, pro věci si můžeme přijet k Vám domů, na všem se dá flexibilně domluvit. Je samozřejmě zapotřebí brát v potaz to že věci vykupujeme k dalšímu prodeji, tudíž by měly být ve slušném stavu, drobné technické nedostatky jsme schopni ošetřit. Dané věci by měly pocházet nejdříve z poloviny / konce sedmdesátých let, cokoliv staršího již nemá pro dnešní potřeby v našich rukou budoucnost. Věci by měly být ze suchého prostředí, žádné vykopávky ze sklepa či v horším případě kdesi od popelnic. Nevykupujeme je na kilogramy, nejsme sběrný dvůr, máme zájem o především o krásné věci a dobře Vám za ně zaplatíme.

Máte li zájem o výkup – obraťte se na nás přes kontaktní formulář, ozvěte se na 739 077 478, nebo nás navštivte na adrese Josefská 7, v E-Pasáži, každý všední den mezi 13-18 hodinou. 

Máte li přebytečná média – LP – Vinyly, CD, MC, a vše různé na čem se nachází muzika – naproti nás přes ulici se nachází naše zpřátelená prodejna Vinyl Records, kde je možné se domluvit na výkup Vaší hudební sbírky.

Hi-Fi Bazar Brno Josefská Výkup
V našem bazaru vykupujeme Hi-Fi komponenty za nejlepší možné ceny